Likit Tarif, Likit Reçete ve Aroma Satış, Aroma Tedarik Likit Tarif, Likit Reçete ve Aroma Satış, Aroma Tedarik Likit Tarif, Likit Reçete ve Aroma Satış, Aroma Tedarik
Likit Tarif, Likit Reçete ve Aroma Satış, Aroma Tedarik Likit Tarif, Likit Reçete ve Aroma Satış, Aroma Tedarik Likit Tarif, Likit Reçete ve Aroma Satış, Aroma Tedarik
  • Giriş

Mesafeli Satış Sözleşmesi

  1. **Türk Ceza Kanunun madde(leri) uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR.**
  2. Sitemizde kullanılan ürün görselleri tanıtım amaçlıdır ve satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Likittarifleri.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  3. Ürün stoklarımız günceldir, anlık yoğunluktan ya da sistem hatasından kaynaklanan stok problemleri oluştuğunda müşteriye mail yoluyla ulaşılarak sipariş değişikliği, para iadesi ya da hediye çeki opsiyonları sunulur, müşterinin isteği doğrultusunda bu seçeneklerden biri işleme alınır.
  4. Ödemesi yapılmayan siparişler işleme alınmaz ve 5 gün sonunda sipariş iptal edilir. Bu süre zarfında oluşması muhtemel stok problemleri 2. maddedeki seçeneklerle giderilir.
  5. Siparişleriniz ödemeniz alındıktan sonra işleme girer. Siparişlerin kargoya verilmesi 24 (yirmidört) saat bulabilmektedir.
  6. Kargolama sadece hafta içi yapılmaktadır, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ilk iş günü kargoya verilir.
  7. Kargoya verilen ürünlere ait takip numaraları her akşam saat 21:00'den sonra SMS yoluyla bildirilmektedir. Ürünler kargoya verildikten sonraki süreç müşteri ve anlaşmalı kargo firması arasında işlemektedir.
  8. Sitemizden sipariş veren tüm kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
Likittarifleri Group